O projektu

VÍTEJTE VE SVÉM BYTĚ

V REKREAČNÍM STŘEDISKU
"Velká Morava"

Dolní Morava

O PROJEKTU

Rekreační domy „Velká Morava“ ve známém středisku obce Dolní Morava je projekt výstavby apartmánových domů. V roce 2021 byla dokončena výstavba tří domů, každý s osmi byty, v roce 2023 byla dokončena výstavba čtvrtého domu, s rovněž 8 byty a bylo vydáno stavební povolení na výstavbu pátého domu s 8 byty. Dispoziční členění bytů ve všech čtyřech domech je totožné, stejně tak jejich standardy.

V domech jsou řešeny byty o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk s výměrou od 45 m2 do 61 m2.

Ke každému bytu náleží prostorný sklípek s odkapovým žlabem pro lyže a vlastním elektrickým okruhem napojeným na byt, tj. s možností využití např. pro dobíjení elektro kol, pro umístění vysoušečů oblečení či bot apod.

V ceně bytu je rovněž zahrnuto jedno parkovací stání na parkovišti, které je společnou částí předmětného domu.

Byty a předzahrádky jsou prodávány do osobního vlastnictví.

Pro bezproblémový provoz domu jsou dojednány komplexní služby na správu a vedení SVJ, na údržbu ČOV, která je společná všem domům, na úklid sněhu, sečení trávníků a úklid společných prostor domů. Zároveň je možné si dojednat správu bytu.

Developer a realizátor výstavby je společnost AGILE spol. s r.o.

HARMONOGRAM

 

Orientační harmonogram výstavby rekreačních domů:

 

 

výstavba domů 1-3 byla dokončena v roce 2021

výstavba domu 4 byla dokončena v únoru 2023

plánované zahájení výstavby domu 5 v průběhu roku 2023, dokončení 2024/2025

LOKALITA

Rekreační domy se nachází v jedinečné lokalitě, uprostřed přírodní scenérie okolních lesů, na konci obce Dolní Morava, v blízkosti lyžařského areálu vzdáleného 500 m, od kud lze sjet na lyžích až k apartmánům.

V docházkové vzdálenosti je rovněž rozsáhlé dětské hřiště, vyžití v místním wellness centru hotelu Vista a řada možností stravování.

Rezort Dolní Morava je rovněž poslední roky proslulý stezkou v oblacích, mamutí horskou dráhou, která je nejdelší bobovou dráhou v ČR a unikátní vysutou lávkou dlouhou 721 m.

Projekt rekreačních domů „Velká Morava“ tedy nabízí poklidný pobyt ve vlastním bytě v dosahu veškerého sportovního a relaxačního vyžití v pohoří Králického  Sněžníku.