Aktuality

Dolní Morava - poslední možnost koupě bytu4.1.2024

Vážení zájemci o koupě bytu v lokalitě Dolní Morava. V současné době máme ve výstavbě 5. dům, kde jsme nabídku nestihli dát k prodeji na náš web a všech 8 apartmánů je již prodáno.

V nabídce tedy zbývají poslední dva apartmány z celkové výstavby 40 apartmánů v 5 domech v této jedinečné lokalitě, kde si i přes vysokou návštěvnost Dolní Moravy užijete klidu a pohody obklopeni přírodou a to s dostupností k vlekům, dětskému parku, restauracím atd. cca 0,5km.

Pokud jste tedy milovníky přírody s dostupnou vzdáleností do centra dění resortu Dolní Morava, tak neváhejte a domluvte si na našem klientském servisu prohlídku.

Dolní Morava - k prodeji již jen dva byty30.3.2023

Nyní v březnu došlo ke zkolaudování domu 4 s 8 byty, ve kterém jsme nabízeli volné 3 byty z 32 bytů vystavěných ve 4 domech. Nyní lze nabídnout již poslední dva byty, 1+kk a 3+kk, viz nabídka bytů v domě 4.

Jedná o jediněčnou příležitost pořízení vlastního apartmánu v dynamicky se rozvíjejícím horském resortu Dolní Morava v unikátní klidné lokalitě obklopené lesy a v dostupné pěší vzdálenosti od lyžařského střediska.

Dolní Morava - poslední apartmány v domě 47.12.2022

V současné době dokončujeme výstavbu bytového domu č. 4. 

K dnešnímu dni jsou k dispozici k prodeji poslední 3 apartmány z celkového počtu 32 realizovaných apartmánů ve čtyřech bytových domech. Volné apartmány jsou v domě č. 4.

Kolaudaci domu č. 4 plánujeme v druhé polovině února 2023, tj. byty jsou již téměř dokončeny.

Dolní Morava - dům č. 4 ve výstavbě17.3.2022

Apartmánový dům č. 4 je ve výstavbě. Předpoklad dokončení je přelom roku 2022/2023.

V současné době vrcholí příprava pro zahájení prodeje 8 apartmánů.

Dolní Morava - poslední volné apartmány18.2.2021

V současné době dokončujeme výstavbu prvních tří apartmánových domů, předpoklad dokončení duben až květen. Během 14 dnů začneme uzavírat smlouvy se stávajícími zájemci, kdy nyní nabízíme poslední tři volné 1+kk. Pokud by někteří zájemci smlouvu neuzavřeli, uvolnění předmětného apartmánu hned zveřejníme. Sledujete případně tento web či kontaktujte náš klientský servis.

Dolní Morava - prodej nových apartmánů3.3.2020

Připravujeme zahájení prodeje apartmánů v Dolní Moravě, v oblasi Králického Sněžníku. Apartmánové domy se nachází na konci obce v klidné lokalitě s pohledy do přírodní scenérie s dostupnou vzdáleností, cca 400 m, k lyžařským vlekům, restauracím, dětským atrakcím a pod.

Dokončení stavby do konce roku 2020, předpoklad zahájení prodeje duben 2020.

Kontakt pro další informace a evidenci předběžného zájmu:

Ing. Petr Kovář, mail: info@bytyagile.cz