Developer

Developer

Společnost AGILE spol. s r.o. je česká stavební a developerská společnost s 30-letou historií. Řadíme se k významným firmám v Pardubickém kraji, ale naše působnost je celorepubliková.

Kromě výstavby obchodních a nákupních center máme za sebou řadu úspěšných bytových projektů, např. pražská výstavba „Plátenice“ a „Salomonka“,  „U Alberta“ v Ústí nad Orlicí,  "Muchova" v Chocni, "Javornická" v Rychnově nad Kněžnou, "Rekreační domy" v horském resortu Dolní Morava, řadové domy "Školní" ve Vysokém Mýtě,  a další. Náš specializovaný tým pro bytovou výstavbu realizoval během své více jak 20-leté praxe desítky bytových domů a to jak formou developerské činnosti či dodavatelsky pro obce a města. Výsledkem této činnosti jsou stovky spokojených uživatelů nových bytů.

Projekty na výstavbu bytových domů zúročujeme naše zkušenosti a znalosti v obou klíčových oblastech - stavebnictví a developmentu.

Kromě dokončovaného rozsáhlého bytového komplexu "Javornická" Rychnov nad Kněžnou a domů pro rodinnou rekreaci "Velká Morava" v rekreačním středisku Dolní Morava, připravujeme ještě další projekty v regionu východních Čech. Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy. Náš klientský servis Vám je plně k dispozici, v případě zájmu o koupi bytu s Vámi vyřídí vše potřebné, zejména:

  • vysvětlení celého postupu koupě bytu včetně dotazů týkajících se způsobů financování
  • vyřízení všech smluvních dokumentů včetně jejich projednání s vámi
  • prohlídky bytů včetně objasnění technických parametrů bytu a bytového domu
  • zajištění případných klientských změn
  • součinnost při řešení financování koupě bytu

To vše a mnohé další je řešeno s Vámi s osobním přístupem pracovníků našeho klientského servisu BYTY AGILE.

www.agilevm.cz