Aktuality

Zahájen prodej garáží v České Třebové22.5.2024

Zahajujeme prodej 37 garáží v lokalitě u Tesca v České Třebové.

Garáže odpovídají novým trendům, požadavkům a potřebám, tj. vnitřní rozměr garáží bude 3,3m šíře a 6m délka, vjezd do garáže otvorem o min. rozměru 2,4x2,4m, tj. průjezdnost i se střešním boxem na autě, vlastní elektro přípojka, sekční elektrická vrata. V garáži pohodlně zaparkujete např. i prostorný SUV automobil.

Bližší podrobností jsou k dispozici na stránce tohoto projektu

Dolní Morava - poslední možnost koupě bytu4.1.2024

Vážení zájemci o koupě bytu v lokalitě Dolní Morava. V současné době máme ve výstavbě 5. dům, kde jsme nabídku nestihli dát k prodeji na náš web a všech 8 apartmánů je již prodáno.

V nabídce tedy zbývají poslední dva apartmány z celkové výstavby 40 apartmánů v 5 domech v této jedinečné lokalitě, kde si i přes vysokou návštěvnost Dolní Moravy užijete klidu a pohody obklopeni přírodou a to s dostupností k vlekům, dětskému parku, restauracím atd. cca 0,5km.

Pokud jste tedy milovníky přírody s dostupnou vzdáleností do centra dění resortu Dolní Morava, tak neváhejte a domluvte si na našem klientském servisu prohlídku.

Rychnov nad Kněžnou - aktualizace ceníků1.1.2024

V souvislosti se snížením sazby DPH na 12% jsme aktualizovali naše ceníky. U všech volných bytů v lokalitě Javornická Rychnov nad Kněžnou došlo tedy ke snížení ceny. 

Rychnov nad Kněžnou - prodej zahájen v domě 3.7.2023

V červenci 2023 zahajujeme prodej bytů v bytovém domě G. Pro bližsí informace si prohlédněte nabídku bytů v Rychnově nad Kněžnou a neváhejte kontaktovat náš klientský servis, pana Jiřího Ptáčka.

Dolní Morava - k prodeji již jen dva byty30.3.2023

Nyní v březnu došlo ke zkolaudování domu 4 s 8 byty, ve kterém jsme nabízeli volné 3 byty z 32 bytů vystavěných ve 4 domech. Nyní lze nabídnout již poslední dva byty, 1+kk a 3+kk, viz nabídka bytů v domě 4.

Jedná o jediněčnou příležitost pořízení vlastního apartmánu v dynamicky se rozvíjejícím horském resortu Dolní Morava v unikátní klidné lokalitě obklopené lesy a v dostupné pěší vzdálenosti od lyžařského střediska.

Dolní Morava - poslední apartmány v domě 47.12.2022

V současné době dokončujeme výstavbu bytového domu č. 4. 

K dnešnímu dni jsou k dispozici k prodeji poslední 3 apartmány z celkového počtu 32 realizovaných apartmánů ve čtyřech bytových domech. Volné apartmány jsou v domě č. 4.

Kolaudaci domu č. 4 plánujeme v druhé polovině února 2023, tj. byty jsou již téměř dokončeny.

Rychnov nad Kněžnou - poslední byty v domě "E"7.6.2022

Probíhá prodej posledních bytů v dokončovaném bytovém domě "E". Byty v domech "A, B, C, D" jsou všechny úspěšně prodány.

Bytový projekt dále pokračuje výstavbou posledních dvou bytových domů "F" a "G". Předpoklad uvedení bytů do prodeje v těchto dvou domech je v průběhu roku 2023.

Jedná se o poslední byty v našem bytovém projektu "Javornická", neváhejte tedy kontaktovat náš klientský servis, kde Vám rádi poskytneme veškeré informace.

Dolní Morava - dům č. 4 ve výstavbě17.3.2022

Apartmánový dům č. 4 je ve výstavbě. Předpoklad dokončení je přelom roku 2022/2023.

V současné době vrcholí příprava pro zahájení prodeje 8 apartmánů.

Dolní Morava - poslední volné apartmány18.2.2021

V současné době dokončujeme výstavbu prvních tří apartmánových domů, předpoklad dokončení duben až květen. Během 14 dnů začneme uzavírat smlouvy se stávajícími zájemci, kdy nyní nabízíme poslední tři volné 1+kk. Pokud by někteří zájemci smlouvu neuzavřeli, uvolnění předmětného apartmánu hned zveřejníme. Sledujete případně tento web či kontaktujte náš klientský servis.

Vysoké Mýto - poslední dům18.2.2021

V současné době máme k dispozici poslední dům č. 2. Předběžně evidujeme zájemce o tento dům, kdy předpokládáme, že během března až dubna bude potvrzeno, zda tento dům bude prodán či bude ještě v nabídce k prodeji. Sledujete případně tento web či kontaktujte náš klientský servis.

Vysoké Mýto - poslední dva domy29.10.2020

Po úspěšné kolaudaci řadových domů nabízíme poslední dva domy, dům č. 2 a dům č. 6. Pro nezávaznou prohlídku domů kontaktujte náš klientský servis.

Dolní Morava - prodej nových apartmánů3.3.2020

Připravujeme zahájení prodeje apartmánů v Dolní Moravě, v oblasi Králického Sněžníku. Apartmánové domy se nachází na konci obce v klidné lokalitě s pohledy do přírodní scenérie s dostupnou vzdáleností, cca 400 m, k lyžařským vlekům, restauracím, dětským atrakcím a pod.

Dokončení stavby do konce roku 2020, předpoklad zahájení prodeje duben 2020.

Kontakt pro další informace a evidenci předběžného zájmu:

Ing. Petr Kovář, mail: info@bytyagile.cz

Vysoké Mýto - dokončujeme výstavbu a prodej3.3.2020

Výstavby řadových domů ve Vysokém Mýtě se chýlí ke konci, dokončení a kolaudaci plánujeme na květen 2020.

K dispozici máme poslední tři volné domy, v případě zájmu kontaktujte náš klientský servis, Ing. Petra Kováře

Rychnov nad Kněžnou - prodej zahájen6.12.2019

Dnes, v pátek 6. prosince 2019 od 12 hodin, zahajujeme prodej bytů v bytovém domě A.

Kontaktujte náš klientský servis, pana Jiřího Ptáčka.

Rychnov nad Kněžnou - zahájení výstavby2.12.2019

Výstavba bytových domů "Javornická" v Rychnově nad Kněžnou byla zahájena.

 

Choceň - poslední dva byty2.12.2019

V nabídce jsou již poslední dva byty v bytovém domě "Muchova" Choceň, 1+kk a 4+kk.

Poslední volné řadové domy ve Vysokém Mýtě12.11.2019

K prodeji zůstávají poslední 4 řadové domy. V případě zájmu pište dotazy na info@bytyagile.cz

Stavba a prodej řadových domů zahájeny26.4.2019

Byty PRODÁNY19.3.2018

Tímto informujeme, že všechny byty v bytovém projektu U Alberta v Ústí nad Orlicí jsou prodány.

Zahájení výstavby zdiva BD313.3.2017

S přicházejícím jarem naplno běží výstavba bytových domů U Alberta v ÚO. Zatím, co se v bytových domech BD1 a BD2 dokončují příčky a mohou se tak zahájit práce na rozvodech instalací, u BD3 jsou připraveny základové konstrukce a nic tedy nebrání tomu, aby se dle plánu ve středu 15.3. zahájilo zdění. Předpkládané dokončení BD3 ja plánováno na jaro 2018. 

Výstavba vnitřních zdí2.1.2017

V druhé polovině ledna bude zahájena výstavba vnitřních zdí. V tuto chvíli je ještě možné nárokovat změny v úpravě příček a umístění otvorů pro vnitřní dveře. Tyto změny jsou umožněny klientům, kteří mají podepsanou alespoň rezervační smlouvu a uhrazen rezervační poplatek. Více informací vám poskytne klientský servis.

Stavba BD 3 zahájena22.12.2016

V první polovině prosince 2016 došlo k zahájení výstavby, zhotovení pilot, bytového domu č. 3 se 17 b.j. v lokalitě U Alberta, Ústí nad Orlicí. Předpokládané dokončení výstavby je duben 2018.

V tuto chvíli již umožňujeme předběžné zamlouvání bytů v BD 3. Prodej bude zahájen během ledna 2017 po dokončení projekčních prací, kde jsou řešeny nové dispozice bytů. Případné dotazy či zaslání podkladů vyřeší náš klientský servis.

Rezervace bytů15.7.2016

Od začátku července probíhají rezervace bytů. Díky velkému zájmu o naše byty má náš klientský servis o práci postaráno, ale i přes časovou náročnost se naši pracovníci věnují zájemcům s velmi osobním přístupem, každému klientovi je věnován prostor dle jeho požadavků či potřeb.

Stavba BD 1 a BD 2 zahájena7.7.2016

V pondělí 4. července 2016 byla zahájena výstavba bytových domů jednička a dvojka a to od základu, respektive od pilot. Piloty se vrtají do hloubky 6-9 m o průměru 60 cm. Pro jeden bytový dům přijde vybetonovat 33 pilot. Na vše dohlíží zkušený stavbyvedoucí, specialista na výstavbu bytových domů, Josef Kymr.